Prodano: Mila

Prodam, kupim, menjam, podarim, iščem :) ... prostor za oglase.
Pravila foruma
Pri prodaji, kupovanju, itd svetujemo zdravo mero previdnosti!
Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28
Prodano: Mila

Odgovor Napisal/-a miha » 11 Dec 2016, 22:31

Prodam vec mil,.. predvsem iz razloga ker jih imam prevec :? ! Po pravici povedano se malo tzeko locim od njih ker je vsako zase (z izjemo 2) posebno, recimo da redko. Skoraj vsa mila (razen MWF) je bilo tezko dobiti, sedaj se jih vecine itak ne da vec dobiti, vecina jih je prisla iz amerike, kar je pomenilo cca 15 dodtnih euro na milo oz posiljko).
Vsa mila (1, 2, 4, 5) so tako rekoc ne-rabljena.
2016-12 mila1.jpg
2016-12 mila1.jpg (323.26KiB)Pogledano 7885 krat
1. Mystic Water Shaving Soap - Green fairy, specificen, zanimiv vonj, srecal sem ga le pri tem milu (vonj je relativno svez in ima esence janeža, navdihnila naj bi jih pijaca Absinh :oops: ), vsebuje loj za boljso drsljivost, milo uporabljeno cca 5x; CENA: 9 euro
2. Queen Charlotte Soaps - Esquire, specificen vonj, milo uporabljeno cca 5x; CENA: 15 euro
3. Barbiere di Figaro, Esclusivo, sandni (tropski) zanimiv vonj Skatlica je inox (dobil sem refill), mila ni ekstremno veliko (cca 50 mL po moje); CENA: 8 euro
4. Kramper's Frostbite Shaving Soap - po moje mvedenju najbolj mrzel mentol kar se jih da dobiti, milo ima zel odobre perofrmance, ga je tud izelo veliko (6 oz), dobilo se ga j esamo v Ameriki (ne vem kako je sedaj), milo je bolj za poletno rabo, milo uporabljeno cca 5x; CENA: 18 euro
5. Seifenglatt Savon a Raser - Tarte a la Citrouille, Limited edition, milo ima specificen, sadni, bucni, klinckasti, cimetov po moje bolj zimski vonj, Milo zna malo pogreti zaradi cimetovega olja). Mila je veliko cca 200 gramov; CENA: 18 euro
6. Mitchell's Wool Fat Shaving Soap v kovinski skatlici, kolicina mila je vidna na sliki. CENA: 7 euro
britev.si ruleeees :)

Uporabniški avatar
brico
Prispevkov:2606
Pridružen:25 Jan 2015, 18:10

Re: P: Mila

Odgovor Napisal/-a brico » 11 Dec 2016, 23:27

če že ni oddan, Krampert's je moj... 8-) ...št. 4...
...is a good man without a good knife really a good man ?

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: P: Mila

Odgovor Napisal/-a miha » 12 Dec 2016, 00:05

brico napisal/-a:če že ni oddan, Krampert's je moj... 8-) ...št. 4...

Ok Kramperts je zatorej prodan bricotu (brico z ozebline ne odgovarjam! Btw ko se bos z njim obril bos hotel itak tudi se milo numero 5 da te bo pogrel po frostbite-u, jing/jang varianta :D)
britev.si ruleeees :)

Uporabniški avatar
bregargasper
Prispevkov:563
Pridružen:22 Jun 2016, 22:37

Re: P: Mila

Odgovor Napisal/-a bregargasper » 12 Dec 2016, 06:25

Brico, hvala da me varuješ pred nakupi :lol: sem ravno bíl duševno bitko o tejle štirici, ko sem v nadaljevanju prebral, da si mi olajšal odločitev :D
If you don´t have a razor, make one

Uporabniški avatar
brico
Prispevkov:2606
Pridružen:25 Jan 2015, 18:10

Re: P: Mila

Odgovor Napisal/-a brico » 12 Dec 2016, 10:00

a nisem v eni temi obljubil da sem končal z nakupi v tem letu?... :lol: ....pa moram se obdariti za Novo leto...
...is a good man without a good knife really a good man ?

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: P: Mila

Odgovor Napisal/-a miha » 12 Dec 2016, 19:03

bregargasper napisal/-a:Brico, hvala da me varuješ pred nakupi :lol: sem ravno bíl duševno bitko o tejle štirici, ko sem v nadaljevanju prebral, da si mi olajšal odločitev :D
Gasper, saj imas ja se 5 mil, evo, ce 2 kupis, dobis zraven se gratis kremo ;), a si za akcijo :)?
brico napisal/-a:a nisem v eni temi obljubil da sem končal z nakupi v tem letu?... :lol: ....pa moram se obdariti za Novo leto...
Ja normaaalno, to se ne steje, ce clovek sam sebe obdaruje za Novo leto, tu ni izbire. Da o pravilu ena ni nobena ne govorim!! Jaz mislim da si se kvecjemu premalo kupil :twisted: !!! Vasih so rekli, ni ga novega leta brez vsaj 3 novih (ali malo rabljenih) brivskih mil!!!
britev.si ruleeees :)

Uporabniški avatar
bregargasper
Prispevkov:563
Pridružen:22 Jun 2016, 22:37

Re: P: Mila

Odgovor Napisal/-a bregargasper » 12 Dec 2016, 19:46

sem pomislil na seifenglatt milo, ampak mi je glede na dosedanje izkušnje z njihovimi mili (centurion forest) škoda toliko denarja le za dišave v skorajda podpovprečnem milu... saj kakor sem poučen o njihovih milih, so zadnje verzije precej dobre
If you don´t have a razor, make one

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: P: Mila

Odgovor Napisal/-a miha » 12 Dec 2016, 20:24

bregargasper napisal/-a:sem pomislil na seifenglatt milo, ampak mi je glede na dosedanje izkušnje z njihovimi mili (centurion forest) škoda toliko denarja le za dišave v skorajda podpovprečnem milu... saj kakor sem poučen o njihovih milih, so zadnje verzije precej dobre
huh to pa ne bo res,.. to o cemer ti pises so bila njihova prva mila,.. to kar se tu prodaja pa je bilo potem, formula mil je cisto druga, to je delano po francoski formuli za mila, skratka njihova stara in nova mila so kot dan pa noc ;)

tole je pisal Olly o milu ki je bilo podobno temu nekaj casa nazaj..
olly napisal/-a:Tole vam moram pa kar opisat.

Včeraj sem se obril s tem problematičnim Seifenglattom in na moje veliko presenečenje težav zaradi cimetovega eteričnega olja, ki sem jih pričakoval, ni bilo.

Nobenih!

Nada!

Milo mi ni povzročilo nobenih težav na koži, le rahlo, ampak res rahlo rdečico, peklo me ni.

Ne znam si razložit tega fenomena.

Milo je bilo zaprto, ni se moglo razdišati.

Malo sam pri sebi streljam glinene golobe in razmišljam, da so se eterična olja iz mila morda nekako dvignila na površino, tam sva jih midva z Mihom večino s prvimi britji pobrala, pokasirala burne reakcije, zdaj pa je milo bolj ali manj rešeno teh olj in težav ne povzroča več.

Ali pa je bil morda razlog v tem, da sem mila na čopič nabral res malo. Peni se namreč kot zmešano in čeprav sem ga na čopič nabiral le slabih 5 sekund, sem na koncu pokasiral zvrhano skledo izjemno goste, kompaktne pene, ki sem jo na koncu iz sklede spral v umivalnik. Razlog za takšno hitro nabiranje je bil v tem, da sem imel precej moker čopič, zaradi česar se je milo že v posodi spenilo v momentu, zato sem z nabiranjem končal in delo nadaljeval v skledi.

Skratka, vedno bolj zadovoljen sem z njim, vesel sem, ker se ni nihče opogumil in mi ga odnesel :)
britev.si ruleeees :)

Uporabniški avatar
olly
Prispevkov:2490
Pridružen:05 Nov 2014, 22:59

Re: P: Mila

Odgovor Napisal/-a olly » 12 Dec 2016, 20:31

Pa se mi je nekam čudno kolcalo prej ...

Uporabniški avatar
bregargasper
Prispevkov:563
Pridružen:22 Jun 2016, 22:37

Re: P: Mila

Odgovor Napisal/-a bregargasper » 13 Dec 2016, 07:05

Če še ni oddan, je #1 mystic water moj :lol: hvala za prepričevanje ahahahha

Ko ga dobim, primerjam z absintom
If you don´t have a razor, make one

Odgovori