...kaj trenutno pocnem?

Za vse teme ki nimajo blage veze s klasičnim britjem..
Odgovori
kavka
Prispevkov:448
Pridružen:21 Jan 2016, 19:48
Re: ...kaj trenutno pocnem?

Odgovor Napisal/-a kavka » 24 Feb 2017, 17:11

Današnja pošiljka
t conect.jpg
t conect.jpg (89.68KiB)Pogledano 5061 krat
Pod konektorjem sta že dve plasti furnirja, čez bo kakšna plast karbona, nato pa zopet furnir.
Jutri upam, da bo Thorens že špilal.
LP Gorazd

Uporabniški avatar
brico
Prispevkov:2606
Pridružen:25 Jan 2015, 18:10

Re: ...kaj trenutno pocnem?

Odgovor Napisal/-a brico » 24 Feb 2017, 19:51

olly napisal/-a:
brico napisal/-a:in to je?????????
Hm ...

Super specialno neoznačen custom made levi in desni treble?

:mrgreen:
@olly@, vsaka čast...to še @Puskin@ ne bi tako lepo spesnil...juhuuuuuuuuu.... :lol:
...is a good man without a good knife really a good man ?

Uporabniški avatar
brico
Prispevkov:2606
Pridružen:25 Jan 2015, 18:10

Re: ...kaj trenutno pocnem?

Odgovor Napisal/-a brico » 24 Feb 2017, 19:58

kavka napisal/-a:Današnja pošiljka
Priponka t conect.jpg ni več na voljo
Pod konektorjem sta že dve plasti furnirja, čez bo kakšna plast karbona, nato pa zopet furnir.
Jutri upam, da bo Thorens že špilal.
LP Gorazd

naredi headshell s premičnim konektorjem, ki se zateguje z vijakom...lahko boš štelal azimut...kar je zelo pomembno...po drugi strani se izogneš morebitni napaki pri limanju konektorja v headshell...
malo več časa ti bo vzelo, ampak boljše počasi kot hitro pa mim....slušaj starog tovara ko je to že vse dal mimo... :lol: ...

p.s....: zdaj pa hitro neki napišite ker ne maram imet III posta zaporedoma.... :oops: ...
Priponke
IMG_0455.JPG
IMG_0455.JPG (91.1KiB)Pogledano 5053 krat
...is a good man without a good knife really a good man ?

Uporabniški avatar
olly
Prispevkov:2490
Pridružen:05 Nov 2014, 22:59

Re: ...kaj trenutno pocnem?

Odgovor Napisal/-a olly » 24 Feb 2017, 20:05

brico napisal/-a:@olly@, vsaka čast...to še @Puskin@ ne bi tako lepo spesnil...juhuuuuuuuuu.... :lol:
@puskinu jaz literarno parirati ne morem, a to, kar sem napisal, je najboljše, kar zmorem :-)

Uporabniški avatar
brico
Prispevkov:2606
Pridružen:25 Jan 2015, 18:10

Re: ...kaj trenutno pocnem?

Odgovor Napisal/-a brico » 24 Feb 2017, 20:29

@olly@, ti me zmeraj vadiš iz d...a...mučos gracijas....res da je @Puskin@u težko parirat...samo zadnje čase je malo popustil...mogoče ga bo naslednja fotka pritegnila v foto-poetskem sodelovanju....jupiiiiiiiiii.... :lol:

ekola,,,sestavljam ene vintage zvulje....upam uspešno...ker če bom kaj zayebal, me bo obmorska mafija "pržila na laganoj vatri"...

še ena fotka lepotic (druga se ne vidi)....brrrrrr...kako bo to igralo...že zdaj me je strah.... :? .... 8-) ...
Priponke
IMG_0459.JPG
IMG_0459.JPG (87.49KiB)Pogledano 5047 krat
IMG_0448.JPG
IMG_0448.JPG (105.88KiB)Pogledano 5048 krat
...is a good man without a good knife really a good man ?

Puskin
Prispevkov:1181
Pridružen:03 Dec 2014, 12:43

Re: ...kaj trenutno pocnem?

Odgovor Napisal/-a Puskin » 24 Feb 2017, 20:33

Popustil?
Nimam časa niti za dihat... Ojačevalci so šli, ker nisem imel časa poslušat... Pa me je Apolon kaznoval.
Nothing less...than BBS

Uporabniški avatar
brico
Prispevkov:2606
Pridružen:25 Jan 2015, 18:10

Re: ...kaj trenutno pocnem?

Odgovor Napisal/-a brico » 24 Feb 2017, 20:44

Puskin napisal/-a:Popustil?
Nimam časa niti za dihat... Ojačevalci so šli, ker nisem imel časa poslušat... Pa me je Apolon kaznoval.
dobro da te žena ni kaznovala kake grde zvočnike imaš... :lol: ....

če so ojačevalci šli je itak vseeno če nimaš časa...v štartu bi mogel vedet da vsa elektronika dela na beli dim...in ko ta dim gre ven, zadeva ne dela več... :lol: ...in pol nastopijo shamani in vrači da spet spravijo beli dim nazaj v škatlo...dolgotrajen postopek...ne veš pa izhoda...zato su nekje naokoli kustosi, kuratori ki še vedno imajo po škatlah skrit beli dim....
HOWGH
...is a good man without a good knife really a good man ?

kavka
Prispevkov:448
Pridružen:21 Jan 2016, 19:48

Re: ...kaj trenutno pocnem?

Odgovor Napisal/-a kavka » 24 Feb 2017, 20:58

brico napisal/-a:
Puskin napisal/-a:Popustil?
Nimam časa niti za dihat... Ojačevalci so šli, ker nisem imel časa poslušat... Pa me je Apolon kaznoval.
dobro da te žena ni kaznovala kake grde zvočnike imaš... :lol: ....

če so ojačevalci šli je itak vseeno če nimaš časa...v štartu bi mogel vedet da vsa elektronika dela na beli dim...in ko ta dim gre ven, zadeva ne dela več... :lol: ...in pol nastopijo shamani in vrači da spet spravijo beli dim nazaj v škatlo...dolgotrajen postopek...ne veš pa izhoda...zato su nekje naokoli kustosi, kuratori ki še vedno imajo po škatlah skrit beli dim....
HOWGH
Maš prav. Ko beli dim uide...
Jest sem mal dimnikarja po izobrazbi :mrgreen:
LP Gorazd
PS tisto o nastavljivem azimutu( vzeto na znanje) Projekt se bo zamaknil za kakšen dan. TNX Brico

Uporabniški avatar
brico
Prispevkov:2606
Pridružen:25 Jan 2015, 18:10

Re: ...kaj trenutno pocnem?

Odgovor Napisal/-a brico » 24 Feb 2017, 21:27

kavka napisal/-a:
brico napisal/-a:
Puskin napisal/-a:Popustil?
Nimam časa niti za dihat... Ojačevalci so šli, ker nisem imel časa poslušat... Pa me je Apolon kaznoval.
dobro da te žena ni kaznovala kake grde zvočnike imaš... :lol: ....

če so ojačevalci šli je itak vseeno če nimaš časa...v štartu bi mogel vedet da vsa elektronika dela na beli dim...in ko ta dim gre ven, zadeva ne dela več... :lol: ...in pol nastopijo shamani in vrači da spet spravijo beli dim nazaj v škatlo...dolgotrajen postopek...ne veš pa izhoda...zato su nekje naokoli kustosi, kuratori ki še vedno imajo po škatlah skrit beli dim....
HOWGH
Maš prav. Ko beli dim uide...
Jest sem mal dimnikarja po izobrazbi :mrgreen:
LP Gorazd
PS tisto o nastavljivem azimutu( vzeto na znanje) Projekt se bo zamaknil za kakšen dan. TNX Brico
ti bokca, @kavka@, vidim da delaš stihijsko....nimaš veliko izkušenj....lahko pa narediš karkoli...ali pa obstaja možnost da me blefiraš?...to mi je všeč...samo, čeprav so taki gremofoni trotl ziher, moraš pazit na par sitnica...in to je moja filozofija, čim manj elektronike....zdaj smo že prišli na nivo izmenjave izkušenj...povej kaj te matra...zdaj ali v prihodnjosti...če vem, znam in pomagam, če ne mislim, da znam, mogoče znam ali poznam koga drugega ...
gremo naprej....moram na 00...juhuuuuu
...is a good man without a good knife really a good man ?

kavka
Prispevkov:448
Pridružen:21 Jan 2016, 19:48

Re: ...kaj trenutno pocnem?

Odgovor Napisal/-a kavka » 24 Feb 2017, 21:33

Jest nisem ravno "računalničar" Vsega se naučim iz lastnih napak (the hard way).
Z rokami pa naredim skoraj karkoli. Ni ovir. Zato so takšna opozorila dobrodošla.
LP Gorazd

Odgovori