...kaj trenutno pocnem?

Za vse teme ki nimajo blage veze s klasičnim britjem..
Odgovori
Uporabniški avatar
brico
Prispevkov:2606
Pridružen:25 Jan 2015, 18:10
Re: ...kaj trenutno pocnem?

Odgovor Napisal/-a brico » 24 Feb 2017, 22:59

kavka napisal/-a:Jest nisem ravno "računalničar" Vsega se naučim iz lastnih napak (the hard way).
Z rokami pa naredim skoraj karkoli. Ni ovir. Zato so takšna opozorila dobrodošla.
LP Gorazd
lej kumpanjo....računalništvo mi je, hmmmmm...qva je že to....
lepo se je učit na lastnih napakah, kot sem se sam....samo , dokler objavljaš določene projekte in , mogoče , teoretično, negdo ve malo več kot ti, mislim da je pametno vzet to na znanje


gramofon naredit, piece of cake....samo da zadeva dela dokaj normalno????...uffff...yebi ga sad...na mojih fotkah je gramofon ki sem ga sestavil v enem popoldnevu iz delev ki so bili na razpolago...in še zmeraj dela....
...is a good man without a good knife really a good man ?

Uporabniški avatar
olly
Prispevkov:2490
Pridružen:05 Nov 2014, 22:59

Re: ...kaj trenutno pocnem?

Odgovor Napisal/-a olly » 25 Feb 2017, 00:13

Računalništvo ni nič drugega, kot 'ne diraj dok radi' :mrgreen:

kavka
Prispevkov:448
Pridružen:21 Jan 2016, 19:48

Re: ...kaj trenutno pocnem?

Odgovor Napisal/-a kavka » 25 Feb 2017, 07:00

brico napisal/-a:
kavka napisal/-a:Jest nisem ravno "računalničar" Vsega se naučim iz lastnih napak (the hard way).
Z rokami pa naredim skoraj karkoli. Ni ovir. Zato so takšna opozorila dobrodošla.
LP Gorazd
lej kumpanjo....računalništvo mi je, hmmmmm...qva je že to....
lepo se je učit na lastnih napakah, kot sem se sam....samo , dokler objavljaš določene projekte in , mogoče , teoretično, negdo ve malo več kot ti, mislim da je pametno vzet to na znanje


gramofon naredit, piece of cake....samo da zadeva dela dokaj normalno????...uffff...yebi ga sad...na mojih fotkah je gramofon ki sem ga sestavil v enem popoldnevu iz delev ki so bili na razpolago...in še zmeraj dela....
Vzeto na znanje. Že včeraj sprememba na head shell-u. Če je še kaj so ideje vedno dobrodošle.
LP Gorazd

kavka
Prispevkov:448
Pridružen:21 Jan 2016, 19:48

Re: ...kaj trenutno pocnem?

Odgovor Napisal/-a kavka » 25 Feb 2017, 13:15

Tukaj je rezultat nočne in dopoldanske izmene.
thorens1.jpg
thorens1.jpg (93.4KiB)Pogledano 5138 krat
U ime naroda na Thorensu z woody-carbon headshelom na katerem je "našraufan" Shure 75-6s, LP pa obtežen z domačim "kvihtom" :mrgreen:
LP Gorazd

Uporabniški avatar
brico
Prispevkov:2606
Pridružen:25 Jan 2015, 18:10

Re: ...kaj trenutno pocnem?

Odgovor Napisal/-a brico » 25 Feb 2017, 14:21

glede na to da si izvrtal samo dve luknjici, kako si izračunal geometrijo?...a si preveril s protraktorjem?...če nisi, zna bit ogromna napaka...škoda glave...
...is a good man without a good knife really a good man ?

kavka
Prispevkov:448
Pridružen:21 Jan 2016, 19:48

Re: ...kaj trenutno pocnem?

Odgovor Napisal/-a kavka » 25 Feb 2017, 14:35

brico napisal/-a:glede na to da si izvrtal samo dve luknjici, kako si izračunal geometrijo?...a si preveril s protraktorjem?...če nisi, zna bit ogromna napaka...škoda glave...
Sem "pocahnal" z protraktorjem, nato pa prevrtal, ter še enkrat preveril, ko sem jo pritrdil.
LP Gorazd

caus24
Prispevkov:788
Pridružen:23 Apr 2014, 14:05
Kraj:Velenje

Re: ...kaj trenutno pocnem?

Odgovor Napisal/-a caus24 » 26 Feb 2017, 12:32

Slika

Krompiruša (burek z krompirjem)

kavka
Prispevkov:448
Pridružen:21 Jan 2016, 19:48

Re: ...kaj trenutno pocnem?

Odgovor Napisal/-a kavka » 26 Feb 2017, 13:12

Ni slabo. Jest grem pa pivo flaširat :mrgreen: .
LP Gorazd

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5898
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: ...kaj trenutno pocnem?

Odgovor Napisal/-a miha » 26 Feb 2017, 22:08

Evo nasi gramofon majstri, verjetno to ze sami boljse znate, itak je vse na zelo osnovni ravni, pa vseeno, mogoce kaj prav pride...

http://www.instructables.com/id/Homemade-Turntable
britev.si ruleeees :)

Uporabniški avatar
brico
Prispevkov:2606
Pridružen:25 Jan 2015, 18:10

Re: ...kaj trenutno pocnem?

Odgovor Napisal/-a brico » 26 Feb 2017, 23:00

miha napisal/-a:Evo nasi gramofon majstri, verjetno to ze sami boljse znate, itak je vse na zelo osnovni ravni, pa vseeno, mogoce kaj prav pride...

http://www.instructables.com/id/Homemade-Turntable
@miha@, ne se hecat z resnimi gramofonđijami... :lol: ...
naredit gramofon je mala malca...naredit gramofon da igra je umetnost...tudi jaz sem ga sestavil v enem popoldnevu, samo iz vrhunskih komponent...res da izgleda špartansko, ma, koga briga...dela...OK, vse je bilo rabljeno, samo če potegneš črto, ne vem če bi jurček bil dovolj...kurz, samo ročka in glava sta min. jurčka... :shock: ...
...is a good man without a good knife really a good man ?

Odgovori