tvbshaving d.o.o.

Objave stvari ki smo jih kupili (če se le da s fotografijami)
Odgovori
chrom
Prispevkov:405
Pridružen:03 Okt 2013, 19:47
Re: tvbshaving d.o.o.

Odgovor Napisal/-a chrom » 01 Okt 2014, 21:10

Paolo, je Kaj možnosti da bi dobil zastopstvo za Razorock linijo?

Uporabniški avatar
Luka
Prispevkov:81
Pridružen:01 Sep 2014, 21:51

Re: tvbshaving d.o.o.

Odgovor Napisal/-a Luka » 01 Okt 2014, 21:47

miha napisal/-a:meni je PPF bolj vsec kot HTGAM... da bi bilo katero boljse za trde brade pa ne vem ce...?

zakaj si pa tako navdusen nad synergy milom Luka?
Pogledal sem kar nekaj review in rezultati naj bi bili dobri, zanimivo je tudi to, da je ena večjih posodic in me zelo zanima, kakšne rezultate bi dobil tudi sam. :D
✞ Memento Mori ✞

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: tvbshaving d.o.o.

Odgovor Napisal/-a miha » 01 Okt 2014, 22:01

velikost posodic je pri vseh HTGAM ista,.. nisem 100% ampak synergy je pac drugi vonj a ni,.. ne vem ce je kaj drugega drasticno drugacnega....

PPF ima vecje posodice, ni pa nujno,.. jaz imam npr navadno velikost, oz mogoce se celo malo manjsa kot npr ikea inox skatlice... , vsekakor polovica od tiste ki je velika kot HTGAM..
britev.si ruleeees :)

Uporabniški avatar
simon
Prispevkov:513
Pridružen:06 Okt 2013, 17:02

Re: tvbshaving d.o.o.

Odgovor Napisal/-a simon » 01 Okt 2014, 22:03

Ma tale Paolo nas tako razvaja ,da ni normalno!Zdaj celo izbiramo med naj izdelki na svetu kaj bi imeli.Eh saj ne vem kaj naj rečem? :oops: :oops:

Uporabniški avatar
Luka
Prispevkov:81
Pridružen:01 Sep 2014, 21:51

Re: tvbshaving d.o.o.

Odgovor Napisal/-a Luka » 01 Okt 2014, 22:07

miha napisal/-a:velikost posodic je pri vseh HTGAM ista,.. nisem 100% ampak synergy je pac drugi vonj a ni,.. ne vem ce je kaj drugega drasticno drugacnega....

PPF ima vecje posodice, ni pa nujno,.. jaz imam npr navadno velikost, oz mogoce se celo malo manjsa kot npr ikea inox skatlice... , vsekakor polovica od tiste ki je velika kot HTGAM..
Hja no, predstavljaj si otroka, ki si v glavo zapiči da hoče točno določeno igračo. :mrgreen:
✞ Memento Mori ✞

Bajkman

Re: tvbshaving d.o.o.

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 02 Okt 2014, 00:13

akaj napisal/-a:Kaksna bo cena za HTGAM in PPF mila? Da razmislim ce pocakat da se pojavijo na spletu ali kar narocit kar sem imel v planu. Windsor bowl in AS. Trenutnega AS-a imam se zelo malo in moram danes ali jutri narocit
HTGAM ;)

PPF ;)

akaj
Prispevkov:195
Pridružen:06 Sep 2014, 19:53

Re: tvbshaving d.o.o.

Odgovor Napisal/-a akaj » 02 Okt 2014, 14:27

Se zdaj sem neodlocen. Je kdo probal oboje, tako PPF kot HTGAM? Mi lahko priporocate enega izmed dveh s pojasnilom zakaj? Bom res hvalezen. :)

caus24
Prispevkov:788
Pridružen:23 Apr 2014, 14:05
Kraj:Velenje

Re: tvbshaving d.o.o.

Odgovor Napisal/-a caus24 » 02 Okt 2014, 15:03

akaj napisal/-a:Se zdaj sem neodlocen. Je kdo probal oboje, tako PPF kot HTGAM? Mi lahko priporocate enega izmed dveh s pojasnilom zakaj? Bom res hvalezen. :)
Kupiš oba in boš imel nekaj časa mir :D

Bajkman

Re: tvbshaving d.o.o.

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 02 Okt 2014, 15:09

@akaj, če moraš nujno kupiti nekaj od teh dveh, kupi PPF. Če se ne izkaže kot vrhunska stvar, si izgubil manj - manjši znesek, manjša pakunga.

Uporabniški avatar
Paolo antonio tondi
Prispevkov:94
Pridružen:20 Avg 2014, 13:48

Re: tvbshaving d.o.o.

Odgovor Napisal/-a Paolo antonio tondi » 02 Okt 2014, 15:20

Bajkman napisal/-a:@akaj, če moraš nujno kupiti nekaj od teh dveh, kupi PPF. Če se ne izkaže kot vrhunska stvar, si izgubil manj - manjši znesek, manjša pakunga.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Odgovori