tvbshaving d.o.o.

Objave stvari ki smo jih kupili (če se le da s fotografijami)
Odgovori
Timotej
Prispevkov:227
Pridružen:11 Okt 2014, 17:18
Re: tvbshaving d.o.o.

Odgovor Napisal/-a Timotej » 31 Okt 2014, 19:45

malo offtopic
Kaj Tvbforum koda za popust ne velja več ?

Bajkman

Re: tvbshaving d.o.o.

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 31 Okt 2014, 19:48

Lahko da res ne, ker je bilo rečeno, da bo do 17. oktobra.

Uporabniški avatar
Paolo antonio tondi
Prispevkov:94
Pridružen:20 Avg 2014, 13:48

Re: tvbshaving d.o.o.

Odgovor Napisal/-a Paolo antonio tondi » 31 Okt 2014, 20:06

Timotej napisal/-a:malo offtopic
Kaj Tvbforum koda za popust ne velja več ?
Koda za popust je vedno veljavna vazno je da sé registriras. LP ☺ ☺ ☺

Bajkman

Re: tvbshaving d.o.o.

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 31 Okt 2014, 20:26

akaj napisal/-a:Opa, vidim da so se v prodajalni pojavili tudi tri lepi stropi! In da nova copica, vsec mi je rocaj od mrjascevega (mat crna). Pa tudi mamabear mila!
Super! Samo tako naprej...me pa res cudi, da v vsej tej ogromni ponudbi se ni ziletk. Upam, da se to spremeni ;)
Paolu ponovno pohvale!
Ob mojem obisku sem v rokah držal tale ročaj, sicer še brez napisa. Ročaj je zelo poseben in dober, saj je hrapav in niti slučajno v roki ne drsi. To je sicer nekaj, kar me moti pri vseh čopičih, ko na ročko pride nekaj pene. Prepričan sem, da pri tej ročki ne bi bilo tega problema.

Paolo pa nam med novicami še ni postregel z dvema novostima v obliki D.R. Harris kreme in mila z vonjem sandalovine:
http://tvbshaving.com/index.php?route=p ... uct_id=186
http://tvbshaving.com/index.php?route=p ... uct_id=185

Dovolil sem si kar sam predstaviti novost. :D

EDIT:
http://tvbshaving.com/index.php?route=p ... uct_id=170

Brez komentarja :o :shock:

Uporabniški avatar
Paolo antonio tondi
Prispevkov:94
Pridružen:20 Avg 2014, 13:48

Re: tvbshaving d.o.o.

Odgovor Napisal/-a Paolo antonio tondi » 11 Nov 2014, 10:04

Dober dan zelim
Od danes naprej boste lahko dobili na spletu tvbshaving
izdelke OMEGA
Obvestim Vas se enkrat da ne aktiven 10%popust na vseh izdelkih do 31 decembra lp
:D


Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: tvbshaving d.o.o.

Odgovor Napisal/-a miha » 26 Nov 2014, 20:30

Pozdravljen Paolo, vidim da imas spet kar nekaj novih izdelkov. Predlagam da jih tudi malo opises, mogoce podas se kaksno informacijo?
britev.si ruleeees :)

Uporabniški avatar
Paolo antonio tondi
Prispevkov:94
Pridružen:20 Avg 2014, 13:48

Re: tvbshaving d.o.o.

Odgovor Napisal/-a Paolo antonio tondi » 26 Nov 2014, 20:46

miha napisal/-a:Pozdravljen Paolo, vidim da imas spet kar nekaj novih izdelkov. Predlagam da jih tudi malo opises, mogoce podas se kaksno informacijo?
Sigurno Miha .
Prisle so britve FATIP model 42107 - 42115 CROME
FATIP RAZOLUTION model partikolaren z 4 lame
FATIP 42100 - 42105
Britev FEATHER
FLOID VIGOROSO MENTOLADO eskluziva
CELLA skodelica 150 gr
Upam da vam bodo novi izdelki vsec :D :D :D :D :D
lp

Bajkman

Re: tvbshaving d.o.o.

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 26 Nov 2014, 21:24

1.) Ta Floid je tip "Vigoroso" in je španski. Torej se razlikuje od italijanskega "Genuine". Če me spomin ne vara, ima močnejši in drugačen vonj. Nisem ga še poizkusil.

2.) Fatip brivniki so iz Italije od italijanskega proizvajalca. Več ali manj, morda celo vsi, so to brivniki tipa "Open Comb" in s tem pisani na kožo ljudem s potrebami po agresivnejših brivnikih. Vseeno je po agresivnosti Muhle R41, letnika 2011, verjetno pred njimi. Modelov žal ne poznam, posebej Razolution mi je popolna novost in neznanka.

3.) Cella. Sploh potrebno še kaj povedati? No. 1 med mili, primat ji morda vzame Vitos. D.R. Harris je morda naprednejši, a je vsaj 5x dražji. Cella se je za sedaj izkazala kot najboljše milo v pogledu kvaliteta/cena. Tistim, katerim Arko ne izsušuje kože, bi lahko bol pred Cello. Potrebno bi bilo že govoriti o porabi na britje.
VENDAR počakajmo še na Vitos!

4.) Feather Popular. Nežen brivnik. Več info je podal @Primorec, za katerega je to No. 1. Sam ga nimam.

5.) Britvice: O vseh je že bilo govora v temu namenjeni temi. Popolna neznanka, tudi slišim/vidim jih prvič: Gillette Minora.

Evo, sem prostovoljno prevzel od Mihe težko zadano nalogo Paolu. Načeloma Italijan težko piše v Slovenščini. :D Vem, ker smo se osebno spoznali.

Vskočil sem predvsem zato, ker se je Paolo odzval na mojo željo. Namreč poštnino bo definiral na podlagi teže naročenega blaga. Menda še ni urejeno, a je tik pred zdajci. To pomeni, da bo za lažja naročila poštnina še nižja in naj bi se začela pod 1.5€. Primer so Omega čopiči, saj vemo, da so lažji. Ali seveda britvice, kaki sticki itd...

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: tvbshaving d.o.o.

Odgovor Napisal/-a miha » 26 Nov 2014, 22:32

Paolo in Bajkman,.. hvala za opis :)!

spanski floid imam jaz in ga lahko pri meni probas ce hoces.. sicer se marsikdo verjetno ne bo stinjal z mano ampak mene po vonju spominja na FLoid Classic (oranzen Floid), ni pa vonj isti..
britev.si ruleeees :)

Odgovori