tvbshaving d.o.o.

Objave stvari ki smo jih kupili (če se le da s fotografijami)
Odgovori
akaj
Prispevkov:195
Pridružen:06 Sep 2014, 19:53
Re: tvbshaving d.o.o.

Odgovor Napisal/-a akaj » 02 Okt 2014, 15:28

Ah, nujno :D :D pac narocit moram nujno samo AS ker zdajsnjega imam se za max 5britij.
Sem si pac reku, ce ze narocam vzamem se eno od teh mil, ki me zanimajo ze kar nekaj casa.
Res dvomim, da bom nad enim ali drugim razocaran, tako v bistvu nisem niti pomislu gledat na to s katerim bi zgubil manj, ce.... :)
Pri HTGAM mi je res vsec siroka posoda in to da ima vec masl (maslo-masl, buu :D ). PPF je seveda mikavna cena in sevedno me opis 'black tea' matra(tea(!),musk,tobacco), cetudi pravi miha da nima dosti veze s crnim cajem :D sicer naj bi si bila mila precej podobna in slisal sem vec ali manj dobre stvari o obeh. Zato me je pac zanimalo, ce ima kdo izkusnje z obema in ce ima raje enega ali drugega in zakaj. Mogoce post-shave obcutek ali karksna koli pac razlika ki jo je kdo opazil. :)

PS: pakunga od PPF se mi zdi skoraj ista kot od tistih bombonov znanih(le da je od bombonov zlata). Zdaj se je morem spomnit imena :lol: sem pa dobu na ta racu eno idejo kam spravljat kaksne refill pucke, ko jih bom pac narocal :)

akaj
Prispevkov:195
Pridružen:06 Sep 2014, 19:53

Re: tvbshaving d.o.o.

Odgovor Napisal/-a akaj » 02 Okt 2014, 15:31

Paolo antonio tondi napisal/-a:
Bajkman napisal/-a:@akaj, če moraš nujno kupiti nekaj od teh dveh, kupi PPF. Če se ne izkaže kot vrhunska stvar, si izgubil manj - manjši znesek, manjša pakunga.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ti se samo smej Paolo, ja :D kot je ze nekdo omenil nas razvajas tako da se za verjet ni :)
Kdo bi si par mescev nazaj mislu, da bomo imeli taksno ponudbo stvari za britje v Sloveniji. Neverjetno in zares pohvale vredno. Vsa cast. :)

Uporabniški avatar
Paolo antonio tondi
Prispevkov:94
Pridružen:20 Avg 2014, 13:48

Re: tvbshaving d.o.o.

Odgovor Napisal/-a Paolo antonio tondi » 02 Okt 2014, 15:33

Fantje!!!!! prosil bi Vas za nasvet.
Kaj se vam zdi milo- PANNA CREMA
ste ze slisali govorit od tega mila ??????

akaj
Prispevkov:195
Pridružen:06 Sep 2014, 19:53

Re: tvbshaving d.o.o.

Odgovor Napisal/-a akaj » 02 Okt 2014, 15:48

Sem na hitro malo prebrskal in nisem nasel prav veliko mnenj, ampak kar je jih je bilo, so bla pozitivna, se posebaj za 'Africa' vonjavo.
Evo slika pene PannaCrema:

Slika

Bajkman

Re: tvbshaving d.o.o.

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 02 Okt 2014, 15:49

Očitno ima izkušnje samo @Ancre:
http://britev.si/viewtopic.php?f=11&t=1 ... panna#p158

Je pa že bila iskana na tem forumu, a je nismo uspeli dobiti. ;)

Uporabniški avatar
Paolo antonio tondi
Prispevkov:94
Pridružen:20 Avg 2014, 13:48

Re: tvbshaving d.o.o.

Odgovor Napisal/-a Paolo antonio tondi » 02 Okt 2014, 15:50

akaj napisal/-a:
Paolo antonio tondi napisal/-a:
Bajkman napisal/-a:@akaj, če moraš nujno kupiti nekaj od teh dveh, kupi PPF. Če se ne izkaže kot vrhunska stvar, si izgubil manj - manjši znesek, manjša pakunga.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ti se samo smej Paolo, ja :D kot je ze nekdo omenil nas razvajas tako da se za verjet ni :)
Kdo bi si par mescev nazaj mislu, da bomo imeli taksno ponudbo stvari za britje v Sloveniji. Neverjetno in zares pohvale vredno. Vsa cast. :)
Hvala velika hvala.
Zelo mi je v čast , da je ime Slovenije v evropi in ne samo...... poznano in spostovano
sanje do kjer se upa jih je treba realizirat mozno vsi skupaj ;) ;) ;)

akaj
Prispevkov:195
Pridružen:06 Sep 2014, 19:53

Re: tvbshaving d.o.o.

Odgovor Napisal/-a akaj » 02 Okt 2014, 16:30

Sem se vendarle uspel odlocit :D :D
Narocil Windsor AS in HTGAM Cavendish. Zdaj pa nestrpno cakat :D
Yiihaa :lol

Uporabniški avatar
simon
Prispevkov:513
Pridružen:06 Okt 2013, 17:02

Re: tvbshaving d.o.o.

Odgovor Napisal/-a simon » 02 Okt 2014, 17:08

Ja glede mila si se pravilno odločil.
HTGAM
-več mila v kvalitetnejši posodi -(lažje si tudi ustvariš pravo mnenje predno ga zmanjka)
-manjša poraba
-nekoliko boljši občutek po britju
Je pa odvisno tudi od tega kakšen čopič uporabljaš.Htgam frost byte je žal nekoliko bolj potraten ,ampak to je verjetno bolj izjema kot pravilo.

akaj
Prispevkov:195
Pridružen:06 Sep 2014, 19:53

Re: tvbshaving d.o.o.

Odgovor Napisal/-a akaj » 02 Okt 2014, 18:10

simon napisal/-a:Ja glede mila si se pravilno odločil.
HTGAM
-več mila v kvalitetnejši posodi -(lažje si tudi ustvariš pravo mnenje predno ga zmanjka)
-manjša poraba
-nekoliko boljši občutek po britju
Je pa odvisno tudi od tega kakšen čopič uporabljaš.Htgam frost byte je žal nekoliko bolj potraten ,ampak to je verjetno bolj izjema kot pravilo.
No to pa je lepo slisat, me veseli :)
Copic imam Omega Proraso (se zdaj ne vem al je to Omega 83 al 'kromirana' 49)
Sem zadovoljen z njim in ravno se je zacelo poznati cepljenje in je vedno bolj prijeten.
Dlak ne izgublja, in odkar ga imam nisem niti za sekundo pomislil da bi bil prevelik. Ocitno mi lezijo vecji copici in ko pogledam tiste manjse Omege ala 29, 66 ali kaksne druge si ne predstavljam da bi imel v roki nekaj toliko manjsega. Stvar okusa. Celo vecji rocaj bi mi sedel, ala 98 ki mi je res vsec, ali pa kot jih imajo tisti novi Tipsoft, ki jih je Bajkman pokazal.

Se tukaj za primerjavo:

Slika

Bajkman

Re: tvbshaving d.o.o.

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 02 Okt 2014, 18:19

Ker si kupil pred kratkim, je to 10083. Je pa menda za Proraso narejena z nekaj krajsim vozlom. To se lahko prepricas, ce pomeris dolzino dlak.
Pred nekim caso pa so v Proraso skatle pakirali Pro 48.

Odgovori